Skontaktuj się z nami

Pozycjonowanie stron internetowych

Każdy internauta odwiedzający stronę internetową firmy jest jej potencjalnym klientem. Najpierw musi jednak odnaleźć ją w gąszczu innych ofert. Jak sprawić by tak się stało? Najskuteczniejszą metodą jest inwestycja w skuteczne pozycjonowanie strony (SEO). Usługa ta ma na celu poprawienie pozycji witryny w najpopularniejszej na świecie wyszukiwarce internetowej – Google - do pierwszych dziesięciu lub nawet trzech wyników wyszukiwania.

Na czym dokładnie polega pozycjonowanie strony? Na początek prosimy o podanie kilku lub kilkunastu słów lub fraz kluczowych związanych z działalnością firmy. Następnie analizujemy otoczenie konkurencyjne Twojej firmy i na podstawie wyników przygotowujemy strategię pozycjonowania witryny. Analizujemy też podane słowa kluczowe i jeśli zajdzie taka potrzeba sugerujemy dodanie nowych lub rezygnację z niektórych zaproponowanych. Na podstawie analizy konkurencji i słów kluczowych ustalamy koszt pozycjonowania i propozycję umowy.

Następnym ważnym krokiem jest optymalizacja pozycjonowanej witryny i indeksacja strony w wyszukiwarkach. Proces ten może potrwać do kilku tygodni. Później następuje okres właściwego pozycjonowania, który trwać może np. 12 miesięcy.

Techniki jakie stosujemy są przyjazne dla wyszukiwarek i gwarantują, że strona klienta nie zostanie ukarana przez administratorów wyszukiwarki np. poprzez usunięcie z indeksu.

Raz w miesiącu dostarczamy klientom raport, zawierający pozycję strony każdego dnia danego miesiąca przy wyszukiwaniu ustalonych słów lub fraz kluczowych.

Zapraszamy do kontaktu!

MESI © 2009 | Grójec (Warszawa - 45km, Radom - 60km)