Skontaktuj się z nami

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Wygląd strony internetowej firmy ma kluczowe znaczenie dla jej klientów. To właśnie od tego, jak przejrzysty i łatwy w nawigacji będzie to serwis zależy, czy odbiorcy zainteresują się ofertą firmy, czy też szybko przejdą na strony konkurencji. Dlatego musimy zapewnić, by nasza witryna była przyjazna dla użytkowników, dobrze opisywała naszą ofertę i ułatwiała kontakt z firmą.

MESI zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron internetowych od podstaw. Każdy projekt dostosowujemy do wymagań i możliwości finansowych naszych klientów.

W przypadku przedsięwzięć niskobudżetowych korzystamy z szablonów graficznych stron internetowych, co pozwala wyeliminować koszty związane z przygotowaniem graficznym witryny czy jej programowaniem. Użycie szablonu umożliwia obniżenie kosztów projektu i skrócenie czasu jego realizacji, ale za każdym razem to szablon dostosowujemy do potrzeb klienta, a nie odwrotnie.

W przypadku projektów niestandardowych oferujemy wykonanie projektu graficznego od podstaw, zgodnie z oczekiwaniami klientów.

Zawartość witryny może zostać dostarczona przez klienta, ale możemy także pomóc w jej przygotowaniu. Dodatkowo oferujemy usługę optymalizacji tekstu pod kątem wymagań mechanizmów wyszukiwarek internetowych.

Specjalizujemy się w wykonywaniu tradycyjnych serwisów internetowych, wykorzystujących sprawdzone technologie: HTML, CSS, Javascript. Klientom, którzy często aktualizują stronę np. uzupełniają prezentowaną tam ofertę, proponujemy systemy CMS (Content Management System – System Zarządzania Treścią) np: Joomla. Dzięki nim klient może samodzielnie aktualizować treść strony, co usprawnia zarządzanie serwisem i obniża koszty jego funkcjonowania.

Koszt stworzenia serwisu zależy od wielu czynników: złożoności projektu (liczby stron, elementów graficznych, przekierowań), kosztu szablonu graficznego, technologii wykonania (prosty serwis HTML, czy system CMS), ilości i formatu zamieszczanych plików multimedialnych (zdjęcia, animacje), itp.

Naszą ambicją jest stworzenie takiego serwisu, który będzie wizytówką firmy i nie zrujnuje jej budżetu.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie związanej z tworzeniem stron internetowych!

MESI © 2009 | Grójec (Warszawa - 45km, Radom - 60km)